Dažniausiai užduodami klausimai

Ar stiklinis protezas gali iškristi iš akiduobės  ir sudužti, pavyzdžiui, bėgant ar einant gatve?

Ne, tai neįmanoma, kadangi akių vokų tonusas yra pakankamai stiprus, kad stabiliai palaikytų protezą savo vietoje. Jei akies protezas yra tinkamai parinktas ir vokuose nėra jokių didelių defektų, protezas neiškris net atliekant staigius judesius.

 

Ar akies protezo įsidėjimas skausmingas?

Akių protezų įsidėjimas, išėmimas ir nešiojimas yra visiškai neskausmingas.

 

Kaip pritvirtinti stiklinį protezą prie akiduobės?

Akies protezas lengvai įslysta į akiduobės ertmę, o akies vokų spaudimas palaiko jį savo vietoje.

 

Ar reikia akies protezą per naktį laikyti vandenyje?

Tai griežtai draudžiama! Jei akių protezavimo specialistas arba okulistas rekomendavo nakčiai protezą išsiimti, jį būtina laikyti sausoje vietoje.

 

Kas nutinka, jei protezas reikiamu laiku nėra pakeičiamas nauju?

Akies protezo naudojimo terminas yra dveji metai. Jei protezas nepakeičiamas laiku, jo paviršius praranda jam būdingą tobulą lygumą ir glotnumą, todėl ima dirginti akių vokus ir akiduobę bei gali sukelti uždegimą ir po jo einančias komplikacijas.

kv2

Jei gyvenate ne Lietuvoje

ES direktyva suteikia galimybę gauti akies protezavimo paslaugą kaip ir kitas sveikatos priežiūros paslaugas Europoje, kurias kompensuotų valstybinė sveikatos draudimo sistema. Jei turite teisę gauti gydymą savo šalyje, galite gauti sveikatos priežiūros paslaugas Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse (išskyrus Šveicariją) ir prašyti kompensacijos. Grąžinama suma negali viršyti jūsų valstybinio sveikatos draudimo sistemos numatytų lygiaverčio gydymo išlaidų, tad visos sumos kartais galite ir neatgauti. Daugiau informacijos rasite čia

Akies protezavimas

Vadovaudamiesi turimomis žiniomis, patirtimi ir gebėjimais medicinos, meno ir technologijų srityje mes padedame klientams pakeisti į gerąją pusę gyvenimo kokybę, gamindami būtent kliento gyvenimo būdui, akiduobės formai ir specifikai, taip pat akies spalvai ir kitiems ypatumams pritaikytą akies protezą. Gaminame individualius akies protezus ir ektoprotezus  vaikams ir suaugusiesiems.

01

Pooperacinis protezavimas

03

PMMA protezai

05

Protezai vaikams

07

Dažniausiai užduodami klausimai

02

Stikliniai protezai su kriolitu

04

Ecto protezai

06

Naudojimas ir priežiūra

08

Protezo parinkimas

Mūsų filialai

Pagrindinė Valtero protezų laboratorija yra Rygoje. Mūsų specialistai reguliariai konsultuoja ir teikia protezavimo paslaugas skirtingose šalyse.

Latvija

Ryga

Latvija

Ventspilis

Estija

Tartu

Estija

Talinas

Lietuva

Vilnius

Lietuva

Kaunas

Ukraina

Kijevas

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

Mokslinė institucija Valterio protezavimo laboratorija

Valtero protezų laboratorija – tai vienintelė plataus spektro akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį, kurioje dirba itin kvalifikuoti specialistai, savo žinių ir gebėjimų besisemiantys Vokietijoje, Rusijoje, Jungtinėje karalystėje ir JAV.

Kaunas, Lietuvs
Mindaugo pr. 7, Kaunas, LT-44280

Priėmimas:
Telefono nr. +370 37 207612
El. paštas: info@akiuprotezai.lt

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Kreipkitės į konsultaciją