Ecto protezai

„Ecto“ protezai yra akiduobės protezai, prie kurių yra prijungiami dirbtiniai akių vokai, kurie uždengia veido defektą akiduobės srityje. Tokie protezai yra reikalingi keletu atvejų:

  • po chirurginio akies obuolio pašalinimo kartu su abiem akių vokais arba dalinio akiduobės turinio pašalinimo kartu su akies obuoliu, kai dėl spinduliuotės poveikio randui susiformuoja ryškus akių vokų ir gleivinės randas, dėl kurio įprastiniai protezai nesilaiko savo vietoje, kadangi vokų lankuose nėra išlikę jokio įdubimo (akiduobės struktūros);
  • po trauminio akies obuolio ir akių vokų sužalojimo, kai kosmetiniai akių protezai yra netinkami dėl trūkstamos akiduobės dalies.

 

Speciali protezo medžiaga yra individualiai pritaikoma prie veido kaulų linkių (reljefo) ir odos spalvos. „Ecto“ protezo viduryje yra dirbtiniai akių vokai su blakstienomis ir atitinkama akies obuolio reprodukcija (protezas). „Ecto“ protezas yra gaminamas iš plastmasės (plastiko) ir prijungiamas prie veido odos naudojant specialų adhezyvą. Panaudojus šiek tiek kosmetikos (pasidarius lengvą makiažą) galima pasiekti labai natūralų efektą.

Akies protezavimas

Vadovaudamiesi turimomis žiniomis, patirtimi ir gebėjimais medicinos, meno ir technologijų srityje mes padedame klientams pakeisti į gerąją pusę gyvenimo kokybę, gamindami būtent kliento gyvenimo būdui, akiduobės formai ir specifikai, taip pat akies spalvai ir kitiems ypatumams pritaikytą akies protezą. Gaminame individualius akies protezus ir ektoprotezus  vaikams ir suaugusiesiems.

01

Pooperacinis protezavimas

03

PMMA protezai

05

Protezai vaikams

07

Dažniausiai užduodami klausimai

02

Stikliniai protezai su kriolitu

04

Ecto protezai

06

Naudojimas ir priežiūra

08

Protezo parinkimas

Mūsų filialai

Pagrindinė Valtero protezų laboratorija yra Rygoje. Mūsų specialistai reguliariai konsultuoja ir teikia protezavimo paslaugas skirtingose šalyse.

Latvija

Ryga

Latvija

Ventspilis

Estija

Tartu

Estija

Talinas

Lietuva

Vilnius

Lietuva

Kaunas

Ukraina

Kijevas

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

Mokslinė institucija Valterio protezavimo laboratorija

Valtero protezų laboratorija – tai vienintelė plataus spektro akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį, kurioje dirba itin kvalifikuoti specialistai, savo žinių ir gebėjimų besisemiantys Vokietijoje, Rusijoje, Jungtinėje karalystėje ir JAV.

Kaunas, Lietuvs
Mindaugo pr. 7, Kaunas, LT-44280

Priėmimas:
Telefono nr. +370 37 207612
El. paštas: info@akiuprotezai.lt

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Kreipkitės į konsultaciją