Mūsų specialistai

Valdis Valters
Okuliaristas

30 metų patirtis gaminant individualius akių protezus. Nuolat tobulina savo teorines ir praktines žinias spręsdamas vis sudėtingesnes akių protezavimo ir plastinės chirurgijos problemas, dirba tik su aukščiausios kokybės „Augenprothetik Lauscha GmbH kriolito“ stiklo medžiagomis. Akių protezuotojas eina Baltijos šalių akių protezavimo specialistų (Baltijas Okulāristu asociācija) prezidento pareigas.

Gatis Valters
Okuliaristas

Daugiau nei 15 metų patirtis gaminant individualius akių protezus. Dirba tik su aukščiausios kokybės „Augenprothetik Lauscha GmbH kriolito“ stiklo medžiagomis. Baltijos šalių akių protezavimo specialistų asociacijos narys.

Arta Hudoleja
Okuliaristė

Specializacija – plastmasinių akies protezų (PMMA) gamyba. Baltijos šalių akių protezavimo specialistų asociacijos narė.

Aušra Tarasevičienė
UAB VPL Akių protezavimo centras direktorė

Lietuvos filialų vadovė nuo 2016 m.

Akies protezavimas

Vadovaudamiesi turimomis žiniomis, patirtimi ir gebėjimais medicinos, meno ir technologijų srityje mes padedame klientams pakeisti į gerąją pusę gyvenimo kokybę, gamindami būtent kliento gyvenimo būdui, akiduobės formai ir specifikai, taip pat akies spalvai ir kitiems ypatumams pritaikytą akies protezą. Gaminame individualius akies protezus ir ektoprotezus  vaikams ir suaugusiesiems.

01

Pooperacinis protezavimas

03

PMMA protezai

05

Protezai vaikams

07

Dažniausiai užduodami klausimai

02

Stikliniai protezai su kriolitu

04

Ecto protezai

06

Naudojimas ir priežiūra

08

Protezo parinkimas

Mūsų filialai

Pagrindinė Valtero protezų laboratorija yra Rygoje. Mūsų specialistai reguliariai konsultuoja ir teikia protezavimo paslaugas skirtingose šalyse.

Latvija

Ryga

Latvija

Ventspilis

Estija

Tartu

Estija

Talinas

Lietuva

Vilnius

Lietuva

Kaunas

Ukraina

Kijevas

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

Mokslinė institucija Valterio protezavimo laboratorija

Valtero protezų laboratorija – tai vienintelė plataus spektro akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį, kurioje dirba itin kvalifikuoti specialistai, savo žinių ir gebėjimų besisemiantys Vokietijoje, Rusijoje, Jungtinėje karalystėje ir JAV.

Kaunas, Lietuvs
Mindaugo pr. 7, Kaunas, LT-44280

Priėmimas:
Telefono nr. +370 37 207612
El. paštas: info@akiuprotezai.lt

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Kreipkitės į konsultaciją