Apie mus

UAB Valterio protezavimo laboratorija yra vienintelė akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį ir aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie sėmėsi žinių ir tobulino savo įgūdžius Vokietijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Brangindama nekintančias vertybes ir nuolat tobulėdama Valterio protezavimo laboratorija su pacientais dirba jau nuo 1991 m., t. y. jau du dešimtmečius!

Kvalifikuoti Valterio protezavimo laboratorijos specialistai gamina skirtingų tipų individualius stiklinius ir sintetinius akių protezus, standartinius akių protezų rinkinius ir „ecto“ protezus iš aukščiausios kokybės medžiagų, pagamintų Vokietijoje, Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose. Šie protezai užtikrina puikią kosmetinę išvaizdą ir maksimalias funkcines galimybes bei leidžia juos nešiojančiam asmeniui visavertiškai pritapti visuomenėje.

Kruopščiai atrinktų specialistų profesionalumas, naujausių technologijų užtikrinama kokybė ir nuoširdus bei šiltas mūsų personalo požiūris į pacientą užtikrina, kad paciento gyvenimo kokybės pagerinimas yra pagrindinė Valterio protezavimo laboratorijos vertybė.

kv2

Akies protezavimas

Vadovaudamiesi turimomis žiniomis, patirtimi ir gebėjimais medicinos, meno ir technologijų srityje mes padedame klientams pakeisti į gerąją pusę gyvenimo kokybę, gamindami būtent kliento gyvenimo būdui, akiduobės formai ir specifikai, taip pat akies spalvai ir kitiems ypatumams pritaikytą akies protezą. Gaminame individualius akies protezus ir ektoprotezus  vaikams ir suaugusiesiems.

01

Pooperacinis protezavimas

03

PMMA protezai

05

Protezai vaikams

07

Dažniausiai užduodami klausimai

02

Stikliniai protezai su kriolitu

04

Ecto protezai

06

Naudojimas ir priežiūra

08

Protezo parinkimas

Mūsų filialai

Pagrindinė Valtero protezų laboratorija yra Rygoje. Mūsų specialistai reguliariai konsultuoja ir teikia protezavimo paslaugas skirtingose šalyse.

Latvija

Ryga

Latvija

Ventspilis

Estija

Tartu

Estija

Talinas

Lietuva

Vilnius

Lietuva

Kaunas

Ukraina

Kijevas

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

Mokslinė institucija Valterio protezavimo laboratorija

Valtero protezų laboratorija – tai vienintelė plataus spektro akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį, kurioje dirba itin kvalifikuoti specialistai, savo žinių ir gebėjimų besisemiantys Vokietijoje, Rusijoje, Jungtinėje karalystėje ir JAV.

Kaunas, Lietuvs
Mindaugo pr. 7, Kaunas, LT-44280

Priėmimas:
Telefono nr. +370 37 207612
El. paštas: info@akiuprotezai.lt

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Kreipkitės į konsultaciją