Protezai vaikams

Darbas su vaikais teikia mums patį didžiausią pasitenkinimą, o vaiko šypsena paskatina mus siekti dar didesnių laimėjimų savo srityje. Nors akies praradimas yra didžiulė psichologinė trauma, vaikai greitai prisitaiko prie savo naujos būklės.

Laisva, lengva atmosfera ir problemos išaiškinimas paprastais žodžiais leidžia vaikui suprasti, kas įvyko ir kaip akies protezas padės jam gyventi visavertį gyvenimą.

Būtinybę atnaujinti akių protezus nustato akių protezų specialistas. Protezavimo specialistas rekomenduoja pakeisti akies protezą remdamasis mikroskopiniu jungiamojo audinio tyrimu, paciento nusiskundimais ir apžiūros duomenimis.

Jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams akių protezus reikia keisti du kartus per metus, o jaunesniems nei 18 metų amžiaus – tris kartus per 2 metus. Ilgą laiką nenaudojant akies protezo arba nepakeitus jo nauju gali atsirasti veido asimetrija ir augimo sutrikimų ne tik pačioje akiduobės ertmėje, bet ir atitinkamai visoje veido pusėje.

Ilgą laiką nenaudojant akies protezo arba nepakeitus jo nauju gali atsirasti veido asimetrija ir augimo sutrikimų ne tik pačioje akiduobės ertmėje, bet ir atitinkamai visoje veido pusėje.

kv2

Akies protezavimas

Vadovaudamiesi turimomis žiniomis, patirtimi ir gebėjimais medicinos, meno ir technologijų srityje mes padedame klientams pakeisti į gerąją pusę gyvenimo kokybę, gamindami būtent kliento gyvenimo būdui, akiduobės formai ir specifikai, taip pat akies spalvai ir kitiems ypatumams pritaikytą akies protezą. Gaminame individualius akies protezus ir ektoprotezus  vaikams ir suaugusiesiems.

01

Pooperacinis protezavimas

03

PMMA protezai

05

Protezai vaikams

07

Dažniausiai užduodami klausimai

02

Stikliniai protezai su kriolitu

04

Ecto protezai

06

Naudojimas ir priežiūra

08

Protezo parinkimas

Mūsų filialai

Pagrindinė Valtero protezų laboratorija yra Rygoje. Mūsų specialistai reguliariai konsultuoja ir teikia protezavimo paslaugas skirtingose šalyse.

Latvija

Ryga

Latvija

Ventspilis

Estija

Tartu

Estija

Talinas

Lietuva

Vilnius

Lietuva

Kaunas

Ukraina

Kijevas

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

Mokslinė institucija Valterio protezavimo laboratorija

Valtero protezų laboratorija – tai vienintelė plataus spektro akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį, kurioje dirba itin kvalifikuoti specialistai, savo žinių ir gebėjimų besisemiantys Vokietijoje, Rusijoje, Jungtinėje karalystėje ir JAV.

Kaunas, Lietuvs
Mindaugo pr. 7, Kaunas, LT-44280

Priėmimas:
Telefono nr. +370 37 207612
El. paštas: info@akiuprotezai.lt

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Kreipkitės į konsultaciją