Stikliniai protezai su kriolitu

Stikliniai protezai su kriolitu pasižymi natūraliai akiai būdingu šviesos atspindėjimu ir imituoja tikros akies išvaizdą geriau nei plastmasiniai protezai. Jei žmogus žiūri į veidrodį iš 1 metro atstumo ir abi akys atrodo panašios, tai rodo aukštą akies protezo kokybę.

Stiklinių akių protezų su kriolitu gamyba užtrunka 1 dieną. Protezas gaminamas tik tada, kai šalia yra pacientas, ir yra individualiai pritaikomas prie akiduobės ertmės formos ir sveikosios akies spalvos. Akies protezo forma primena graikinio riešuto kevalo puselę, ant kurios yra atkuriami tokie akies elementai kaip rainelė ir vyzdys, o ant baltosios akies obuolio dalies (skleros (odenos)) yra pavaizduojamos smulkios kraujagyslės. Iš šios medžiagos pagaminti akių protezai turi būti keičiami vieną kartą per dvejus metus.

Galima išskirti du stiklinių akių protezų tipus: viensienius ir dvisienius. Protezavimo specialistas parenka tokį protezo tipą, kuris yra tinkamesnis konkrečiam pacientui, priklausomai nuo jo individualių savybių ir specifinių bruožų.

Viensieniai stikliniai protezai pasirenkami tais atvejais, kai yra išlikusi paciento akies membrana, atrofavęs akies obuolys arba kai yra išlikęs visas akies obuolys, tačiau jo priekinė centrinė dalis yra nebeskaidri (apsiblaususi), o pati akis nereginti. Tokiu atveju protezas yra uždedamas kaip kontaktinis lęšis ant išlikusio akies obuolio ir taip užmaskuoja ten esančią neskaidrią (apsiblaususią) zoną. Viensieniai akių protezai yra naudojami dar ir tais atvejais, kai po akies pašalinimo operacijos į akiduobės ertmę yra įdedamas implantas, skirtas užkirsti kelią veido deformacijoms ir užtikrinti sinchroniškus protezo ir sveikosios akies judesius. Viensienių protezų gamyba yra sudėtinga; jai reikia daug didesnio kruopštumo, atidumo ir profesionalumo nei gaminant dvisienius protezus.

Dvisieniai protezai turi palyginti plonas (vidutiniškai 0,3–0,5 mm) sieneles, tarp kurių susidaro gana plati uždara vakuumo erdvė. Šio tipo protezai yra naudojami po akies obuolio šalinimo operacijų (enukleacijos).

Jei žmogus žiūri į veidrodį iš 1 metro atstumo ir abi akys atrodo panašios, tai rodo aukštą akies protezo kokybę.

kv2

Akies protezavimas

Vadovaudamiesi turimomis žiniomis, patirtimi ir gebėjimais medicinos, meno ir technologijų srityje mes padedame klientams pakeisti į gerąją pusę gyvenimo kokybę, gamindami būtent kliento gyvenimo būdui, akiduobės formai ir specifikai, taip pat akies spalvai ir kitiems ypatumams pritaikytą akies protezą. Gaminame individualius akies protezus ir ektoprotezus  vaikams ir suaugusiesiems.

01

Pooperacinis protezavimas

03

PMMA protezai

05

Protezai vaikams

07

Dažniausiai užduodami klausimai

02

Stikliniai protezai su kriolitu

04

Ecto protezai

06

Naudojimas ir priežiūra

08

Protezo parinkimas

Mūsų filialai

Pagrindinė Valtero protezų laboratorija yra Rygoje. Mūsų specialistai reguliariai konsultuoja ir teikia protezavimo paslaugas skirtingose šalyse.

Latvija

Ryga

Latvija

Ventspilis

Estija

Tartu

Estija

Talinas

Lietuva

Vilnius

Lietuva

Kaunas

Ukraina

Kijevas

Gruzija

Tbilisi

UK

Nottingham

Mokslinė institucija Valterio protezavimo laboratorija

Valtero protezų laboratorija – tai vienintelė plataus spektro akių protezavimo įmonė Baltijos šalyse, turinti ilgalaikę patirtį, kurioje dirba itin kvalifikuoti specialistai, savo žinių ir gebėjimų besisemiantys Vokietijoje, Rusijoje, Jungtinėje karalystėje ir JAV.

Kaunas, Lietuvs
Mindaugo pr. 7, Kaunas, LT-44280

Priėmimas:
Telefono nr. +370 37 207612
El. paštas: info@akiuprotezai.lt

© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Kreipkitės į konsultaciją